Warsztaty na Dzień Kobiet

Oto wyjątkowa oferta warsztatów na Dzień Kobiet stworzona specjalnie z myślą o kobietach, które pragną zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne poprzez harmonijny kontakt z naturą.

Warsztaty inspirowane naturą nie tylko dostarczą wiedzy, ale też nauczą uczestniczki praktycznych umiejętności, które pozwolą im czerpać zdrowotne korzyści z kontaktu z naturą na co dzień.

Oferta dla Firm – Podaruj dobrostan swoim Pracownicom

Dla przedsiębiorstw pragnących podkreślić znaczenie zdrowego podejścia do życia swoich pracownic, proponujemy skorzystanie z naszej oferty warsztatów. Działa to nie tylko jako doskonały prezent z okazji Dnia Kobiet, ale również jako inwestycja w codzienny dobrostan.

Bez względu na to, czy wybierzesz warsztaty w siedzibie swojej firmy czy też zdecydujesz się na kąpiel leśną w pobliskim lesie, nasza doświadczona instruktorka zapewni uczestniczkom niezapomniane doświadczenia.


Kąpiel leśna

Kąpiel leśna to dosłowne tłumaczenie japońskiego terminu shinrin-yoku . To praktyka uważności, zmierzająca do doświadczenia lasu wszystkimi zmysłami, podczas której „zanurzamy się” w atmosferze lasu i korzystamy z jego leczniczych właściwości.


od 125 zł/os.


Mikrowyprawy

Mikrowyprawy to wyjątkowa forma podróżowania. Niewymagająca i niskobudżetowa. Dostępna dla każdego tu i teraz. Poprawia jakość życia i pomaga dbać o dobrostan. Na warsztatach nauczymy się szukać ciekawych miejsc i pomysłów na mikrowyprawy.


od 125 zł/os.


Digital Wellbeing

Warsztaty Digital Wellbeeing uświadamiają jak duży wpływ maja nowoczesne technologie na nasze życie, uczą  jak zapobiegać negatywnym skutkom nadużywania technologii i jak sobie radzić z tymi, które już wystąpiły. Warsztaty pomagają budować zdrową relację z nowymi technologiami.


od 125 zł/os.


Kreatywność z natury

O naturze kreatywności i o tym jak natura pomaga nam dbać o kreatywność. Warsztaty nie tylko dla zespołów twórczych, ale każdego, kto chce rozwijać swoje pasje i zdolność generowania nowych pomysłów. Uczestniczki naucza się jak planować sobie pracę, by osiągać najlepsze efekty i nie borykać się z blokadą twórczą.


od 135 zł/os.


Naturalna pielęgnacja włosów

Na warsztatach nauczymy się czytać składy drogeryjnych szamponów i odżywek, dowiemy się, jak dbać o każdy typ włosów, poznamy takie pojęcia jak porowatość włosów, równowaga PEH, porozmawiamy również o ziołach w pielęgnacji włosów i zrobimy 4 kosmetyki do pielęgnacji włosów.


od 179 zł/os.


Luksusowe domowe SPA

SPA znaczy leczyć wodą. SPA to też relaks i odpoczynek, również w domowym zaciszu. Na tych warsztatach uczestniczki nauczą się jak zamienić własną łazienkę w centrum odnowy biologicznej dbając nie tylko o kosmetyki, ale też atmosferę sprzyjającą odprężeniu. Na koniec przygotują 5 kosmetyków naturalnych.


od 190 zł/os.